Сергей Юрченко публикует статью
21 июля 2014, 08:40
171
Анонс:
Мін'юст має намір змінити правила реєстрації нерухомості. За ними між покупцем і продавцем стоятимуть чотири чиновники замість одного!

Зміни у правилах реєстрації нерухомості породять хаос

Експерти не бачать доцільності у таких змінах.

Оновлені правила реєстрації нерухомості призведуть до хаосу, адже за новою схемою, запропонованою Кабміном, між покупцем і продавцем стоятимуть чотири чиновники замість одного. На цьому наголосила президент Ліги експертів України Світлана Бовсуновська, - повідомляє «ГолосUA».

«Боротьба з корупцією - це звучить гордо, але, як правило, в цій боротьбі перемагає завжди корупція. Тому чергова боротьба з корупцією, в даному варіанті, який нам пропонується, призведе лише тільки до хаосу», - сказала вона.

«Сьогодні ми приходимо до нотаріуса, платимо йому за послугу і через 2 години в реєстрах зареєстровано право власності. А в даному випадку між покупцем і продавцем пропонують трьох чиновників. При цьому реєстр залишається як організація, яка буде навчати цих реєстраторів, їх контролювати і так далі. Тобто, ще четвертий є у нас з вами посередник. Тобто, ось це роздмухування штату чиновників, воно не виправдано», - підкреслила експерт.

http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/zmni-u-pravilah-rejestracji-neruhomost-porodjat-khaos-38323


 

Сергею ЮрченкоЮридическая фирма "Барристер" это нравится
За что налогоплательщики, т.е мы платим налоги? За то что чтобы эти чиновники плодились? сколько это можно терпеть? Сколько надо Майданов? Сколько можно грабить народ?
в этой стране никогда порядка не будет, пока у власти те же что и были!
21 июля 2014, 09:05
нравится
Да Юрий! К сожалению у нас на Украине мы привыкли что нас везде все гнут и гнут, а мы все платим и платим. Так и сейчас, только начало все более или менее налаживаться в нашем бизнесе как придумывают новые поборы.Но нам ведь после Майдана так и не стало легче. Все происходит как всегда, нас очередной раз ущемляют, а мы верим в светлое будущее! Воистину не сгибаемый Украинский народ!
21 июля 2014, 11:49
нравится
Улучшить сайт Соцсети